המשימה שלנו

"הפסימיסטים מתלוננים על הרוח, האופטימיסטים מחכים שהיא תשתנה, הריאליסטים משנים את כיוון המפרש"

-ויליאם ארת'ור וורד-

האיחוד האירופי מכיל בתוכו כמה ממעצמות העולם החשובות ביותר. יחד עם זאת ישראלים רבים לא מנסים את מזלם באיחוד האירופי. כשחושבים על הייטק וחדשנות ישר חושבים על אמריקה. מעטים יודעים שדווקא תוכנית המימון הגדולה בעולם (70 מיליארד אירו) נמצאת מעבר לפינה. ישראל היא חלק מתוכנית המימון למחקר ופיתוח של האיחוד האירופי, מה שמאפשר למאות חברות, רשויות, ארגונים ומוסדות ליהנות ממגוון הזדמנויות עסקיות, חיבורים ומשאבים רבים שהאיחוד האירופי מציע. בנוסף לזה ישנן אינספור אפשרויות לשיתופי פעולה בקרב כל אחת מ- 28 המדינות החברות באיחוד האירופי. 

ישראל היא מדינת היוזמות, הרעיונות והיזמות, המחשבה כי רעיון חדשני ופורץ דרך ישאר במגירה בגלל חוסר בקשרים הנכונים או במשאבים הכלכליים הוא בלתי נסבל בעינינו. 

השקעה בקשר בין האיחוד האירופי לבין ישראל משתלמת לכולם. הישראלים יתחברו לאפשרויות מימון, קשרים והזדמנויות עסקיות חדשות ואילו האירופאיים יזכו בחדשנות שהם כל כך צמאים לה. לכן, אנחנו מחברים את החדשנות הישראלית להזדמנויות הקיימות באיחוד האירופי

Twinnovation הינה החברה המובילה בישראל המתמחה ביצירת קשרים והזנקת פעילות עסקית בין ישראל למדינות האיחוד האירופי. אנחנו לא עוד חברת ייעוץ, אנחנו יזמים. אנחנו מייצרים פתרונות המתאימים לצרכים שלכם באופן אישי. אנחנו לא רק מביאים מומחיות אלא אנחנו מפשילים שרוולים ועושים כל שצריך על מנת להצליח לממש את המטרות והיעדים שהצבנו ביחד.

שיתופי פעולה
 

© 2019 by Michal Zilberberg. Proudly created with Wix.com